Na vanaf 1994 deel te hebben uitgemaakt van het bestuur van DVSB, sinds 1998 als secretaris, vond ik de tijd rijp om daar definitief een . achter te zetten.
Naast een drukke baan, een gezinsleven met vrouw en kinderen en andere vrijwilligersactiviteiten, zoals een bestuursfunctie bij de AbvaKabo (waarmee ik afgelopen voorjaar na 10 jaar ook grotendeels ben gestopt), wil ik wat meer van mijn vrije uren gaan genieten. En ook wat meer aandacht aan het zo boeiende damspel gaan besteden.
Dat neemt niet weg, dat ik het secretariaat van DVSB met veel plezier en genoegen zo goed mogelijk heb behartigd in de afgelopen jaren. Soms in hectische tijden en ook met de nodige ups en downs uiteraard. In al die jaren zijn de contacten met andere bestuursleden, met UPDB, KNDB, vertegenwoordigers van de gemeenten Baarn en Soest e.a. altijd goed geweest en daar heeft DVSB ook veel profijt van gehad.
Langs deze weg wil ik iedereen die mij als secretaris van DVSB heeft gesteund en geholpen en daarvoor het nodige vertrouwen heeft gegeven hartelijk dank zeggen. Met een gerust hart en de overtuiging dat het secretariaat bij hem eveneens in goede handen is, heb ik dit overgedragen aan mijn opvolger Leo van der Laan, die in het verleden ook al bestuurslid van DVSB is geweest:
Leo van der Laan Weteringstraat 57 3741 TE Baarn 035-5421614 ledilaan12move@casema.nl