DamVereniging Soest/Baarn
 
 
Zilver en Brons
voor
Jelmer Martens en Leo van der Laan
op
Provinciale Kampioenschappen

Jelmer Martens en Leo van der Laan zijn er op 27-april-2011 in in de laatste ronde van de PK van de UPDB in geslaagd het zilver en brons van de hoofdklasse te bemachtigen.

Beide wisten door een overwinning in de slotronde een andere DVSB'er, Andrew Tjon A Ong, net voor zich te houden, zodat er in de eindrangschikking op de plaatsen 2 tot en met 4 een DVSB'er prijkt.

DVSB'ers Jelmer Martens en Leo van der Laan op één na beste dammers van de UPDB in 2011
Tijdens de 9e en laatste ronde van de Provinciale Kampioenschappen UPDB-2011 wisten DVSB'ers Jelmer Martens en Leo van der Laan in Denksportcentrum "Den Hommel" op woensdagavond 27 april 2011 het provinciale zilver en brons van de hoofdklasse te bemachtigen.

Provinciale Kampioenschappen Utrecht
De Leo's Roosendaal en van der Laan

DVSB-voorzitter Jelmer Martens versloeg ADG'er Kees de Jonge en Leo van der Laan zegevierde in een partij tegen naamgenoot Leo Rosendaal.
Ook omdat Andrew Tjon A Ong (4e) niet verder kwam dan een remise tegen Peter Frans Koops eindigden Jelmer en Leo achter kampioen Paul de Heus (14 uit 9) met 12 punten uit 9 wedstrijden op de 2e en 3e plaats.
Jelmer kreeg met een iets beter SB-gemiddelde (117 tegen 108) de 2e plek in de eindrangschikking toegewezen.
Een knappe prestatie van beide DVSB'ers in het sterke provinciale deelnemersveld van 16 dammers.

Beide met 6 punten uit 9 wedstrijden eindigden Erik Mayenburg en Willem Bor als 14e en 15e.

Provinciale Kampioenschappen UPDB 2011
Hans Vermeij - Herman Peters

In de eerste klasse had Hans Loots in de laatste ronde nog kansen op het kampioenschap, maar hij moest zijn meerdere erkennen in een andere kanshebber, Dick de Boer (13 uit 9) die door een nederlaag van Arie Koster tegen Sjef Valk de kampioensbeker in ontvangst mocht nemen.

Nieuwkomer Patrick van der Tol bemachtigde het zilver met 12 uit 9 door een overwinning op DVSB'er Hans Vermeij en Arie Koster het brons met 11 uit 9. Ad Vreeswijk was lange tijd koploper van de eerste klasse geweest, maar na zijn eerste nederlaag in de 8e ronde tegen Dick de Boer, sneuvelde hij ook in de laatste ronde tegen UPDB-voorzitter Harry Vredeveldt (4e).
DVSB'ers Hans Vermeij en Herman Peters deden het in de eerste klasse ook niet onverdienstelijk met een eindscore van 8 uit 9.

Herman Peters
   ©2012 DVSB